Penzion Patrik

Náš penzion je vhodný především pro rodinné a firemní pobyty, při kterých našim hostům poskytujeme profesionální zázemí a maximální soukromí. Všechny prostory (včetně restaurace) jsou nekuřácké.

Neposkytujeme ubytování pro žádná domácí zvířata.

Interiéry penzionu jsme zařídili v rustikálním duchu, aby hezky ladily s venkovskou krajinou Moravských Kopanic.

Ubytování v apartmánech

Ubytovací kapacita penzionu je 11 lůžek + 6 přistýlek ve třech prostorných třílůžkových apartmánech a jednom dvoulůžkovém pokoji. Apartmány jsou umístěny v horním patře penzionu a nabízí se z nich působivý výhled do Bošácké doliny. Každý apartmán se skládá z obytné části, ložnice a koupelny se sprchovým koutem či vanou. Nechybí ani TV a bezdrátový internet Wi-Fi. Dva apartmány mají vlastní balkon. Viz ceník ubytování.

Restaurace

Součástí penzionu je restaurace s barem a krbem, která slouží pro stravování a posezení ubytovaných hostů. Interiéry jsme vkusně vyzdobili fotografiemi.

Prostory pro firemní akce

Pro účely firemních seminářů, školení, prezentací apod., nabízíme uzavřenou místnost (malý salonek do 12 osob). K dispozici je také dataprojektor, promítací plátno, flipchart a laserové ukazovátko.

Relaxační centrum

Pro odpočinek a relaxaci můžete přímo v penzionu využít saunu a vířivou vanu (whirlpool).

Zahrada s terasou a bazénem

K penzionu přiléhá velká zahrada s krásným výhledem do okolí. Součástí zahrady je terasa s posezením a lehátky, venkovní bazén, dětský bazének, dětské hřiště, stolní tenis a ohniště.

Interiér penzionu

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA PENZIONU

Další vybavení penzionu