Penzion Patrik

Náš penzion je vhodný především pro rodinné a firemní pobyty, při kterých našim hostům poskytujeme profesionální zázemí a maximální soukromí. Všechny prostory (včetně restaurace) slouží výhradně ubytovaným hostům a jsou nekuřácké.

Neposkytujeme ubytování pro žádná domácí zvířata.

Interiéry penzionu jsme zařídili v rustikálním duchu, aby hezky ladily s venkovskou krajinou Moravských Kopanic.

Ubytování v apartmánech

Ubytovací kapacita penzionu je 10 lůžek + 5 přistýlek ve čtyřech prostorných dvoulůžkových apartmánech a jednom dvoulůžkovém pokoji. Apartmány jsou umístěny v horním patře penzionu a nabízí se z nich působivý výhled do Bošácké doliny. Každý apartmán se skládá z obytné části, ložnice a koupelny se sprchovým koutem či vanou. Nechybí ani TV a bezdrátový internet Wi-Fi. Dva apartmány mají vlastní balkon. Viz ceník ubytování.

Restaurace

Součástí penzionu je restaurace s barem a krbem, která slouží pouze pro stravování a posezení ubytovaných hostů, veřejnosti je nepřístupná. Interiéry jsme vkusně vyzdobili dekoracemi ve stylu kopaničářských lidových tradic – k vidění jsou např. pravé krojové výšivky, moravská lidová keramika aj.

Pobyty poskytujeme pouze v kombinaci s polopenzí . Veškeré stravování probíhá v naší soukromé restauraci. Vaříme domácí kuchyni z čerstvých a lokálních surovin. Mezi naše hlavní dodavatele patří: VOMA – Uherský BrodPekařství JavorVíno Hruška Blatnička p. sv. Ant. atd.

Snídaně jsou podávány formou švédského stolu, večeře jsou podávány formou jednotného menu. Viz ceník stravování.

Prostory pro firemní akce

Pro účely firemních seminářů, školení, prezentací apod., nabízíme uzavřenou místnost (malý salonek do 12 osob). K dispozici je také dataprojektor, promítací plátno, flipchart a laserové ukazovátko.

Dětský koutek a herna

V přízemí penzionu je zřízen dětský koutek a herna se stolním fotbálkem, elektronickými šipkami, stolními hrami apod.

Relaxační centrum

Pro odpočinek a relaxaci můžete přímo v penzionu využít saunu a vířivou vanu (whirlpool).

Zahrada s terasou a bazénem

K penzionu přiléhá velká zahrada s krásným výhledem do okolí. Součástí zahrady je terasa s posezením a lehátky, venkovní bazén se solárním ohřevem, dětský bazének, dětské hřiště, trampolína, stolní tenis a ohniště.

Interiér penzionu

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA RESTAURACE

 

Další vybavení penzionu