Penzion Patrik – ubytování na Mikulčině vrchu v CHKO Bílé Karpaty

Vítáme Vás v našem rodinném penzionu, který se nachází na vrcholu kopce Mikulčin vrch v n.v. 799 m.n.m., přímo v centru Bělokarpatských Kopanic. Chráněná krajinná oblast Bílé Karpaty v níž Penzion naleznete se rozléhá na pomezí mezi Moravou a Slovenskem. Penzion Patrik Mikulčin vrch spadá svým umístěním do oblasti Jihovýchodní Morava ve Zlínském  kraji. Poloha Penzionu poskytuje nezapomenutelné výhledy do Bošácké doliny na slovenské straně, a na chalupy obce Žítková opředené tajemstvým starých bohyní na straně opačné. Nedaleko se rozprostírá pohlednicově malebná krajina obce Vyškovec – nejtypičtější kopaničářské obce mikroregionu Moravské Kopanice.  Nečekejte zde žádné ohromující turistické atrakce ani zástupy lidí. Tento kraj si zatím ještě stále uchovává svůj původní ráz, stále je zde vidět soužití mezi člověkem a přírodou.Dodnes tu namísto množství turistů můžete potkávat místní jadrné Kopaničáře nebo místní vědmy, které dokázaly léčit dobytek nebo nemocného člověka.  Zavítejte do kraje odkud se můžete vracet domů bohatější o zážitky, které se za sebevětší peníze koupit nedají.

Ubytování v zimě i v létě

Ubytování v našem rodinném Penzionu uvítá určitě každá rodina hledající klid pro své děti. Pro firmy, nabízíme prostory s audiovizuálním vybavením vhodné pro školení, konference, či jiné společenské akce, jež vyžadují osobitý přístup, profesionální servis a naprostý klid a soukromí během celého pobytu. Rodiny ubytované v našem Penzionu také dozajista ocení celou škálu aktivit, které nabízíme pro zkrácení dlouhé chvíle jejich dětí, jako je bazén, hřiště a trampolína. Dovolená v našem Penzionu pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem díky službám, které Vám můžeme nabídnout. Pokud se rozhodnete Vaši dovolenou prožít aktivně, můžeme Vám nabídnout mnoho cyklo tras dle náročnosti, turistických stezek, lyžařských sjezdovek a běžkařských stop. Areál Penzionu Patrik vám nabízí celou škálu sportovních aktivit jako je stolní tenis, bazén, atd. Pokud se rozhodnete pobyt pojmout odpočinkovým způsobem, potom určitě oceníte možnosti, které Vám Penzion nabízí. Je to například sauna, whirpool, bazén, relaxace v přírodě, masáže apod. Mezi naše spokojené klienty patří např. firmy ČEZ, Allianz, Strabag aj., viz reference.

Při ubytování v Penzionu Patrik Mikulčin vrch dozajista oceníte také to, že veškeré vnitřní prostory jak v místech vyhrazených pro ubytování, tak prostory restaurace jsou nekuřácké . Také jistě oceníte parkoviště s možností krytého parkování, které je součástí Penzionu Patrik Mikulčin Vrch.

Přichystali jsme pro vás:

keyboard_arrow_up