Penzion v Bílých Karpatech na jižní Morave
Nacházíte se: Penzion
bílé karpaty
wifi free internet zdarma

Penzion Patrik

Náš penzion je vhodný především pro rodinné a firemní pobyty, kterým poskytujeme profesionální zázemí a maximální soukromí. Všechny prostory (včetně restaurace) slouží výhradně ubytovaným hostům a jsou nekuřácké.

Neposkytujeme ubytování pro žádná domácí zvířata

Interiéry penzionu jsme zařídili v rustikálním duchu, aby hezky ladily s venkovskou krajinou Moravských Kopanic.

Ubytování v apartmánech

Ubytovací kapacita penzionu je 10 lůžek + 5 přistýlek ve čtyřech prostorných dvoulůžkových apartmánech a jednom dvoulůžkovém pokoji. Apartmány jsou umístěny v horním patře penzionu a nabízí se z nich působivý výhled do Bošácké doliny. Každý apartmán se skládá z obytné části, ložnice a koupelny se sprchovým koutem či vanou. Nechybí ani TV a bezdrátový internet Wi-Fi. Dva apartmány mají vlastní balkon. Viz ceník ubytování.

Restaurace

Součástí penzionu je restaurace s barem a krbem, která slouží pouze pro stravování a posezení ubytovaných hostů, veřejnosti je nepřístupná. Interiéry jsme vkusně vyzdobili dekoracemi ve stylu kopaničářských lidových tradic – k vidění jsou např. pravé krojové výšivky, moravská lidová keramika aj.

Prostory pro firemní akce

Pro účely firemních seminářů, školení, prezentací apod., nabízíme dvě uzavřené místnosti: malý salonek do 10 osob a větší místnost do 18 osob. K dispozici je také dataprojektor, promítací plátno, flipchart a laserové ukazovátko.

Dětský koutek a herna

V přízemí penzionu je zřízen dětský koutek a herna se stolním fotbálkem, elektronickými šipkami, hracím automatem, stolními hrami apod.

Relaxační centrum

Pro odpočinek a relaxaci můžete přímo v penzionu využít saunu a vířivou vanou (whirlpool).

Zahrada s terasou a bazénem

K penzionu přiléhá velká zahrada s krásným výhledem do okolí. Součástí zahrady je terasa s posezením a lehátky, venkovní bazén se solárním ohřevem, dětský bazének, dětské hřiště, trampolína, stolní tenis a ohniště.

Apartmány

Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch

Virtuální prohlídka opartmánu

Klikněte pro zobrazeni prohlídky

Interiér penzionu

Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch

Další vybavení penzionu

Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch Penzion Mikulčin Vrch
Copyright © 2010 - 2015 Penzion Patrik - Mikulcin Vrch
Created by Bluesoft