Penzion v Bílých Karpatech na jižní Moravě
Nacházíte se: Ubytování
čepujeme Budějovický Budvar
wifi free internet zdarma
  • penzion v zimě
  • chatky pro ubyovaní
  • restaurace penzionu
  • prostory restaurace
  • prostory pro ubytování
  • společenská místnost
  • bazén jen pro ubytované
  • chatky pro ubytování
  • penzion

Penzion Patrik – ubytování na Mikulčině vrchu v CHKO Bílé Karpaty

Ubytování v Penzionu Patrik je situováno na samotě u lesa, na vrcholu kopce Mikulčin vrch, přímo v centru biosferické rezervace UNESCO na jižní Moravě. Chráněná krajinná oblast Bílé Karpaty v níž Penzion naleznete se rozléhá poblíž hranic České a Slovenské republiky. Penzion Patrik Mikulčin vrch spadá svým umístěním do oblasti Jižní Morava v kraji Zlín. Poloha Penzionu poskytuje nezapomenutelný výhled na panenskou přírodu Bílých Karpat směrem do Bošácké doliny. Nedaleko se rozprostírá pohlednicově malebná krajina obce Vyškovec – nejtypičtější kopaničářské obce mikroregionu Moravské Kopanice. Zdravé ovzduší, které je typické pro CHKO Bílé Karpaty ještě umocňuje samotná poloha Penzionu Patrik Mikulčin Vrch v nadmořské výšce 799 metrů nad mořem. Jižní Morava se dozajista stane místem, na které nikdy nezapomenete.

Ubytování v našem rodinném Penzionu uvítá určitě každá rodina hledající klid pro své děti. Pro firmy, nabízíme prostory s audiovizuálním vybavením vhodné pro školení, konference, či jiné společenské akce, jež vyžadují osobitý přístup, profesionální servis a naprostý klid a soukromí během celého pobytu. Rodiny ubytované v našem Penzionu také dozajista ocení celou škálu aktivit, které nabízíme pro zkrácení dlouhé chvíle jejich dětí, jako je dětský koutek, bazén, herna, atd. Dovolená v našem Penzionu pro Vás bude dozajista nezapomenutelným zážitkem díky službám, které Vám můžeme nabídnout. Pokud se rozhodnete Vaši dovolenou prožít aktivně, můžeme Vám nabídnout mnoho cyklo tras dle náročnosti, turistických stezek, lyžařských sjezdovek a běžkařských stop. Areál Penzionu Patrik vám nabízí celou škálu sportovních aktivit jako je tenis, stolní tenis, bazén, atd. Pokud se rozhodnete pobyt pojmout odpočinkovým způsobem, potom určitě oceníte možnosti, které Vám Penzion nabízí. Je to například sauna, whirpool, bazén, stolní fotbal, relaxace v přírodě, apod. Mezi naše spokojené klienty patří např. firmy ČEZ, Allianz, Strabag aj., viz reference.

Při ubytování v Penzionu Patrik Mikulčin vrch dozajista oceníte také to, že veškeré vnitřní prostory jak v místech vyhrazených pro ubytování, tak prostory restaurace jsou nekuřácké . Také jistě oceníte parkoviště s možností krytého parkování, které je součástí Penzionu Patrik Mikulčin Vrch.

Přichystali jsme pro vás:

Copyright © 2012 Penzion Patrik - Mikulčin Vrch
Created by Bluesoft